Site Version Host (2.0.3) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Version
be: Версія

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Core
be: Ядро

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Site
be: Сайт

en: Last update
be: Апошняе абнаўленне

en: @type: deleted %title.
be: @type: выдалены %title.
