Site Version Host (2.0.3) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: Version
hu: Verzió

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Core
hu: Alaprendszer

en: View
hu: Megtekintés

en: ID
hu: Azonosító

en: Site
hu: Webhely

en: Last update
hu: Legutóbbi frissítés

en: @type: deleted %title.
hu: @type: %title törölve lett.

en: Build
hu: Összeállítás

en: The description.
hu: A leírás.

en: Processed @current out of @total.
hu: @current / @total feldolgozva.
