Site Version Host (2.0.3) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Version
bs: Verzija

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: View
bs: Pregled

en: @type: deleted %title.
bs: @type: obrisan %title.
