Site Version Host (2.0.3) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Version
os: Верси

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Core
os: Астæумагъз

en: View
os: Фенд
