Siteimprove (8.x-1.11) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Token
gl: Símbolos

en: About
gl: Información

en: Request new token
gl: Solicitar novo token

en: There was an error requesting a new token. Please try again in a few minutes.
gl: Houbo un erro ao solicitar un novo token. Por favor, inténteo de novo dentro duns minutos.

en: Administer Siteimprove Plugin
gl: Administrar plugin de Siteimprove

en: Access Siteimprove Plugin
gl: Acceder ao plugin de Siteimprove

en: There was an error requesting a new token.
gl: Houbo un erro ao solicitar un novo token.
