Siteimprove (8.x-1.2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Token
tr: Simge

en: simple
tr: basit

en: About
tr: Hakkında
