Siteimprove (8.x-1.3) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Statistics
sv: Statistik

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: simple
sv: enkel

en: About
sv: Om
