Siteimprove (8.x-1.4) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Statistics
lv: Statistika

en: Token
lv: Marķieris

en: simple
lv: vienkārš

en: About
lv: Par
