Siteimprove (8.x-1.6) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Token
fi: Muuttuja

en: About
fi: Tietoja

en: Default domain
fi: Oletusdomain
