Siteimprove (8.x-1.6) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Statistics
nl: Statistieken

en: About
nl: Over

en: Default domain
nl: Standaarddomein

en: Request new token
nl: Nieuw token aanvragen

en: Administer Siteimprove Plugin
nl: Siteimprove-plugin beheren

en: There was an error requesting a new token.
nl: Het aanvragen van een nieuw token ging fout.
