Siteimprove Accessibility (1.0.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: View
ar: عرض

en: Updated
ar: التحديث

en: Created
ar: الإنشاء

en: Node
ar: العقدة

en: N/A
ar: غير موجود

en: Get help
ar: احصل على مساعدة
