Siteimprove Accessibility (1.0.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Settings
bs: Postavke

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Node
bs: Nod
