Siteimprove Accessibility (1.0.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: View
cy: Gweld

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Node
cy: Nod

en: Get help
cy: Cael cymorth
