Siteimprove Accessibility (1.0.0) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: View
dz: སྟོན་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Get help
dz: གྲོགས་རམ་ལེན་
