Siteimprove Accessibility (1.0.0) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Settings
es: Configuración

en: Terms and Conditions
es: Términos y Condiciones

en: View
es: Ver

en: Updated
es: Actualizado

en: Issues
es: Incidencias

en: Created
es: Creado

en: Node
es: Nodo

en: N/A
es: N/D

en: Rule ID
es: Número de Regla

en: Get help
es: Obtener ayuda
