Siteimprove Accessibility (1.0.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Settings
et: Seaded

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Created
et: Loodud

en: Node
et: Postitus

en: N/A
et: Puudub

en: Get help
et: Otsi abi
