Siteimprove Accessibility (1.0.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Node
gu: નોડ
