Siteimprove Accessibility (1.0.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Settings
he: הגדרות

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: Created
he: נוצר

en: Node
he: פריט תוכן

en: N/A
he: -ללא-

en: Get help
he: קבל עזרה
