Siteimprove Accessibility (1.0.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Settings
hr: Postavke

en: Terms and Conditions
hr: Uslovi ugovaranja

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Created
hr: Stvoreno

en: N/A
hr: N/D

en: Get help
hr: Potraži pomoć
