Siteimprove Accessibility (1.0.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Settings
id: Pengaturan

en: Terms and Conditions
id: Syarat dan Ketentuan

en: View
id: Lihat

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Created
id: Dibuat

en: N/A
id: T/T

en: Get help
id: Lihat panduan
