Siteimprove Accessibility (1.0.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Settings
is: Stillingar

en: Terms and Conditions
is: Skilmálar og skilyrði

en: View
is: Skoða

en: Updated
is: Uppfært

en: Created
is: Stofnað

en: Node
is: Nóða

en: N/A
is: Á ekki við

en: Get help
is: Fá hjálp
