Siteimprove Accessibility (1.0.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Settings
it: Impostazioni

en: Terms and Conditions
it: Termini e condizioni

en: View
it: Visualizza

en: Updated
it: Aggiornato

en: Created
it: Creato

en: Node
it: Nodo

en: N/A
it: N/D

en: Get help
it: Aiuto
