Siteimprove Accessibility (1.0.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Created
ka: შექმნილია

en: Get help
ka: დახმარება
