Siteimprove Accessibility (1.0.0) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Settings
no: Innstillinger

en: View
no: Vis

en: Updated
no: Oppdatert

en: Created
no: Opprettet

en: N/A
no: &mdash;

en: Get help
no: Få hjelp
