Siteimprove Accessibility (1.0.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Terms and Conditions
pl: Warunki i zasady

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Created
pl: Utworzono

en: Node
pl: Węzeł

en: N/A
pl: niedostępne

en: Get help
pl: Pomoc
