Siteimprove Accessibility (1.0.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Settings
pt: Definições

en: Terms and Conditions
pt: Termos e Condições

en: View
pt: Mostrar

en: Updated
pt: Atualizado

en: Issues
pt: Questões

en: Created
pt: Criado

en: N/A
pt: N/D

en: Get help
pt: Obter ajuda

en: Accessibility Issues
pt: Problemas de acessibilidade
