Siteimprove Accessibility (1.0.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Settings
sl: Nastavitve

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Node
sl: Vozlišče

en: N/A
sl: N/D

en: Get help
sl: Pomoč
