Siteimprove Accessibility (1.0.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Settings
te: అమరికలు

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: N/A
te: వర్తించదు

en: Get help
te: సహాయాన్ని పొందండి
