Siteimprove Accessibility (1.0.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Settings
uk: Налаштування

en: Terms and Conditions
uk: Умови користування

en: View
uk: Перегляд

en: Updated
uk: Оновлено

en: Issues
uk: Проблеми

en: Created
uk: Створено

en: Node
uk: Матеріал

en: N/A
uk: Н/Д

en: Scan Results
uk: Результат сканування

en: Get help
uk: Звернутись за допомогою

en: Accessibility Issues
uk: Проблеми з доступністю
