Siteimprove Accessibility (1.0.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས
