Siteimprove Accessibility (1.0.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Settings
is: Setingar

en: View
is: Vís

en: Updated
is: Dagført

en: Created
is: Stovnað

en: Node
is: Knútur

en: Get help
is: Fá hjálp
