Siteimprove Accessibility (1.0.1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: View
hi: देखें

en: Updated
hi: अद्यतित

en: Created
hi: निर्मित

en: Node
hi: नोड

en: N/A
hi: एन / ए

en: Get help
hi: मदद लें
