Siteimprove Accessibility (1.0.1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: View
km: មើល

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Node
km: ថ្នាំង

en: N/A
km: គ្មាន

en: Get help
km: យក​ជំនួយ
