Siteimprove Accessibility (1.0.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: View
ne: दृश्य

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Node
ne: नोड
