Siteimprove Accessibility (1.0.3) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Settings
ast: Preferencies

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: Created
ast: Fechu

en: Node
ast: Noyu

en: N/A
ast: N/D
