Siteimprove Accessibility (1.0.3) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Node
az: Material

en: N/A
az: Yox
