Siteimprove Accessibility (1.0.3) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Settings
be: Налады

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: Created
be: Створана

en: Node
be: Вузел

en: N/A
be: Не даступна
