Siteimprove Accessibility (1.0.3) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Settings
bn: সেটিংস

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: N/A
bn: প্রযোজ্য নয়
