Siteimprove Accessibility (1.0.3) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Terms and Conditions
ca: Condicions d'ús

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Created
ca: Creat

en: N/A
ca: No aplica

en: Get help
ca: Obté ajuda
