Siteimprove Accessibility (1.0.3) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Settings
cs: Nastavení

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Node
cs: Uzly

en: Get help
cs: Nápověda
