Siteimprove Accessibility (1.0.3) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Settings
da: Indstillinger

en: Terms and Conditions
da: Handelsbetingelser

en: View
da: Vis

en: Updated
da: Opdateret

en: Issues
da: Udgaver

en: Created
da: Oprettet

en: Node
da: Indholdselement

en: Get help
da: Hjælp
