Siteimprove Accessibility (1.0.3) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Node
el: Κόμβος

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Get help
el: Λάβετε βοήθεια
