Siteimprove Accessibility (1.0.3) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Settings
eo: Agordoj

en: View
eo: Vidu

en: Created
eo: Kreita

en: Node
eo: Nodo

en: Get help
eo: Ricevu helpon
