Siteimprove Accessibility (1.0.3) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Settings
fi: Asetukset

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Issues
fi: Julkaisut

en: Created
fi: Luotu

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Get help
fi: Ohjeteksti
