Siteimprove Accessibility (1.0.3) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: View
fil: Tingnan

en: Updated
fil: Nabago

en: Created
fil: Inilikha
