Siteimprove Accessibility (1.0.3) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Settings
gl: Axustes

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: Issues
gl: Incidencias

en: Created
gl: Creado

en: Node
gl: Nodo

en: N/A
gl: N/D

en: Get help
gl: Obter axuda
