Siteimprove Accessibility (1.0.3) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Terms and Conditions
hu: Felhasználói szerződés

en: View
hu: Megtekintés

en: Updated
hu: Frissítve

en: Issues
hu: Feladatok

en: Created
hu: Létrehozva

en: Node
hu: Tartalom

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Get help
hu: Súgó

en: Manage Permissions
hu: Jogosultságok kezelése
