Siteimprove Accessibility (1.0.3) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Node
hy: Նոդ

en: N/A
hy: Տվյալ չկա
