Siteimprove Accessibility (1.0.3) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Node
kk: Түйін

en: Get help
kk: Көмекті алу
