Siteimprove Accessibility (1.0.3) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Terms and Conditions
lt: Taisyklės

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: Node
lt: Mazgas

en: N/A
lt: N/D

en: Get help
lt: Gauti pagalbą
